OREA Hotel Iris

ubytovanie Pavlov
 

*** OREA Hotel Iris / ubytovanie Pavlov

OREA Hotel Pavlov Iris
Wellness hotel IRIS sa nachádza uprostred malebnej krajiny na južnej Morave, v známej vinárskej obci Pavlov, obklopený vinicami a vinnými pivnicami. Priľahlé vodné nádrže Nové Mlýny sú najväčšou vodnou plochou Moravy a vyhľadávaným centrom rybárčenia a vodných športov. Okolitá krajina je veľmi vhodná pre milovníkov turistiky a cykloturistiky.

Hotel Pavlov ubytovanie Iris:
Hotel Iris ponúka ubytovanie v 25 izbách o celkovej kapacite 62 lôžok. Všetky izby sú moderne a štýlovo zariadené nábytkom, nočnými stolíky, posedením. Ku štandardnému vybaveniu každej izby patrí farebný televízor, telefón s priamou voľbou, prípojkou na internet, kúpeľňou so sociálnym zariadením, sprchovacím kútom a fénom.

Ubytovanie na Morave Pavlov hotel Iris:
Príjemné posedenie v hoteli Iris poskytuje reštaurácia so 64 miestami. Ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V letnom období je pre Vás pripravené posedenie na slnečnej terase s kapacitou 40 miest, ochutnať môžete grilované pochúťky, letné šaláty a ďalšie.

Wellness centrum hotela IRIS ubytovanie Pavlov:
Darujte Vášmu telu pár hodín oddychu a vychutnajte si ponuku novo zriadeného wellness centra. Príjemné prostredie, relaxačná hudba a upokojujúca atmosféra Vám pomôžu načerpať novú energiu a silu. Netradičným zážitkom bude tiež relax v privátnom bazéne s vírivkou - whirlpool - predstavuje nerušené rozjímanie pre páry, rodiny alebo priateľov. Služby Wellness centra hotela Iris: Sauna, bylinné parné kúpele, vírivý bazén, masážna vaňa, relaxačné a regeneračné masáže.

Ubytovanie Pavlov hotel Iris:
V pokojnom prostredí hotela IRIS je možné organizovať školenia, firemné a súkromné akcie, oslavy, svadby.
So stúpajúcou obľubou sa stretávajú firemné akcie na vidieku, v pokojnom, domáckom a prírodnom prostredí. Takéto miesta sú firmami vyhľadávané pre celkovú atmosféru, ktorá umožňuje dostatočnú pohodu pre rokovania, odpočinok, rovnako tak ako pre zrazy kolektívu. Ku všetkým akciám vo všetkých priestoroch ponúkame jedálenský servis od základného občerstvenia až po bankety, koktaily, rauty apod

Pavlov ubytovanie hotel Iris Pálava:
Pálava je obľúbeným miestom turistov, ktorí sem prichádzajú obdivovať krásnu krajinu, prírodu, historické i architektonické pamiatky. V blízkom okolí sa nachádza mnoho zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok. Svetoznáme Dolné Vestonice leží 4 km od hotela. Unikátny Lednicko-Valtický areál je vzdialený asi 12 km od hotela - národná kultúrna pamiatka.
OREA Hotel Pavlov Iris - Pri hotely je vlastné parkoviskoOREA Hotel Pavlov Iris - hotel má reštauráciuOREA Hotel Pavlov Iris - možnosť pripojenia na internetOREA Hotel Pavlov Iris - k dispozícii letná terasaOREA Hotel Pavlov Iris - Televizor má príjem satelitných  programůOREA Hotel Pavlov Iris - Iybz sú vybavené televízoromOREA Hotel Pavlov Iris - Izby s vlastnou kúpelkouOREA Hotel Pavlov Iris - Izby s vlastnou toaletouOREA Hotel Pavlov Iris - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: